خدایا خودت کمکمون کن

سلام به روزهای گذشته

عجب روزهایی شده...

یادم میاد وقتی دانش آموز بودیم همه ما خیلی برای معلممون احترام قائل بودیم ...

امروزه همه چیز رنگ و بوی خودش را از دست داده...

امروز برای اولین بار در این سال تحصیلی خیلی ناراحت شدم اینم اینکه از دست ساغر جون... (شاید ظهر اگر موضوع بیمه دوباره پیش نیومده بود خیلی از دست ساغر جوووووون ناراحت نمیشدم و از دستش نمی رنجیدم...)

ساعت اول که رفتم سرکلاس به همه گفتم :بچه ها همه دفتر یادداشت ها رو به من بدهند تا براتون سرود بنویسم تا بچه ها رو گلچین کنم برای گروه سرود نوروز. این همه تکرار کرده بودم باز وقتی کم کم سرویس ها میخواست دنبال بچه ها بیاد ساغر جون گفت : واااااااااااااااای خانم معلم من دفترم بهت ندادم و من هم خیلی از دستش ناراحت شدم و گفتم من چند بار گفتم که دفتر ها رو به من بدین؟؟؟ خب حواست کجا بود که به من ندادی؟؟؟؟ که ساغر جون در جوابم گفت: خانم اجازه من ، من ، من حواسم سر قبر خودم بود!!!!

واقعا جا خوردم که این حرف رو زد تازه برام عجیب بود چون که این دختر از دانش آموزان نمونه کلاسم هست واااااااااااااای به حال بقیه که دیگه هیچ...

در آخر دیدم که خیلی ناراحت هست و طبق معمول که دلم براشون می سوزه ، رفتم به طرفش و گرفتش تو آغوشم و بهش گفتم ساغر جون ببین بار آخرت باشه ، خب دختر گل، خانم معلمت خسته هست و حالا که میخواین برین منزل من باید با این همه خستگیم الان برات بنویسم؟

و ازش قول گرفتم که دیگه این بازیگوشیش و سر به هواییش تکرار نشه...

واقعا وقتی میبینم همکارهای دیگه من اگر بچه ها یادشون بره دفتر بدهند خیلی راحت دفتر یادداشت یکی از بچه ها رو امانت بهش میدن تا ببره منزل و والدینش براش بنویسن ولی من تا به حال در این چند سال این کار رو نکرده ام و با همه خستگیم این چند سطر رو می نویسم.

_______________________

خدا جون میبینی که چه سختی هایی داریم میکشیم پس چرا رحم تو دل کارمندان اداره بیمه نمی اندازی چرا باید بیمه پرداختی ما اینقدر گروووووووون باشه؟؟؟

امروز به همکارانم گفتم واقعا اگر بخواد ادامه داشته باشه و اینقدر گرووووون پول بیمه بدیم و دیگه درست نمیشه من دیگه سرکار نمیام و حتی نمیام مشهد...

آخ خدا کنه همه چیز درست بشه و من بتونم برم زیرت آقام علی ابن موسی الرضا (ع) ولی واقعا میبینم که پولی ندارم برای رفتن به این سفر ولی دلم نمیاد از این سفر زیارتی بگذرم.

خدایا خودت رزق و روزیم رو زیاد کن کاش معجزه کنی و نور امیدی برای هممون روشن کنی...

/ 1 نظر / 60 بازدید
محمد

سلام بهت سرزدم، من هم با جدیدترین ها بروزم. بهترین ها از آن شماست.